Szymon Hołownia wyzwany w Kielcach

W lipcu Szymon Hołownia był gościem Kielc. Podczas wizyty w mieście polityk spotkał się z mieszkańcami miasta, by podyskutować o bieżących sprawach. Spotkanie przebiegło w spokojnej atmosferze, ale nie obyło się bez przykrego incydentu.

Starsza kobieta uspokajana przez policję

Szymon Hołownia zajmuje się polityką od kilku lat, jednak wciąż znany jest głównie z wieloletniej roli prowadzącego w znanym programie TVN: Mam Talent. Sympatyczny prezenter jest postacią na ogół lubianą, dlatego atak starszej pani wzbudził ogólne zdumienie. Najpierw kobieta zarzuciła politykowi, że nie nadawał się do roli prowadzącego. Kiedy Hołownia nie dał się sprowokować, uprzejmie odpowiadając, że prowadził program 12 lat, kobieta sięgnęła po cięższy arsenał. Rozpoczęły się wyzwiska i agresja, przez co konieczna była interwencja policji.

Szymon Hołownia lider partii Polska 2050

Były prezenter jest pomysłodawcą ruchu politycznego Polska 2050, który został zamieniony na partię polityczną pod przewodnictwem Michała Koboski. Szymon Hołownia od kilku lat aktywnie udziela się na arenie politycznej, a w 2020 roku wziął nawet udział w wyborach na prezydenta. Uzyskał jednak niewielkie poparcie.

Polska 2050 Szymona Hołowni nie rezygnuje i rozwija się dalej. Hołownia z pewnością będzie kandydował w przyszłych wyborach. Partia opublikowała również przygotowane przez siebie postulaty programowe. Na uwagę zasługują między innymi takie propozycje, jak Ochrona Środowiska. Punkt zawiera określone działania, które mają na celu uzyskanie neutralności klimatycznej Polski. Do najszerzej omawianych postulatów należy również ten regulujący relację między państwem a kościołem oraz postulat dotyczący systemu opieki zdrowotnej w Polsce.

Wizyta Szymona Hołowni w Kielcach jest elementem kampanii mającej na celu zapoznanie ludzi z programem partii Polska 2050.

Dodaj komentarz