Poidła dla psów – prosty gadżet, który uratuje Twojego psa w upały

Choć wielu z nas czeka z utęsknieniem na lato, psy najczęściej nie podzielają tego entuzjazmu. Gorące temperatury są dla pupila wyjątkowo wyczerpujące. Odwodnienie, upał i ogólne wyczerpanie to najważniejsze zagrożenia.

By zadbać o komfort zwierząt latem, warto zaopatrzyć się w poidła dla psa. Coraz więcej mówi się, że w upały zawsze lepiej mieć przy sobie wodę – nie tylko dla siebie, ale też dla psa.

Sposób na świeżą wodę, gdziekolwiek jesteś

Dostęp do świeżej wody jest dla Twojego pupila naprawdę ważny w gorące dni. Nawet w godzinach wczesnoporannych i wieczornych na spacerze przyda Ci się poidło. W domu pies ma stały dostęp do miski, przed wyjściem warto wyrobić więc nawyk wkładania poidła dla psa do plecaka. To szczególnie ważne dla małych psów, zwłaszcza ras brachycefalicznych, jak buldog francuski, mops, czy pekińczyk.

Poidło dla psa znajdziesz w każdym sklepie zoologicznym w naprawdę niskich cenach. To higieniczne rozwiązanie, które sprawdzi się, gdziekolwiek jesteś. Nie ma więc żadnej wymówki – czas kupić swojemu psu wygodne poidełko.

Źródło świeżej wody dla psa zawsze przy Tobie – jak wybrać odpowiednie, trwałe poidło automatyczne dla pupila?

Najważniejszy jest swobodny dostęp do wody w każdej chwili. Najwygodniejsze są składane butelki dla psów do picia. Dostępne w różnych kolorach i wielkościach, łatwe w obsłudze – nic dziwnego, że są najczęściej wybierane przez opiekunów psów.

Alternatywą będzie składana miska dla zwierząt. Choć miski są mniej wygodne od poideł, mają nad nimi jedną istotną przewagę. Możesz w nich podawać nie tylko wodę, ale też karmę. Jeżeli zdecydujesz się na miskę, wystarczy, że weźmiesz ze sobą zwykłą butelkę z wodą lub własny bidon, a potem rozłożysz gdziekolwiek miskę i nalejesz wody. Dodatkowy plus – to idealne rozwiązanie, jeżeli chcesz zabrać jedną większą butelkę dla siebie i psa. Miskę składaną warto kupić też na wyjazd, dzięki niej urlop z psem staje się o wiele łatwiejszy.

Zarówno butelki, jak i miski występują w wielu rozmiarach. Nie ma potrzeby upychać na siłę dwulitrowej butelki dla szczeniąt, je

Automatyczne poidła dla psów i kotów – prywatna fontanna dla Twojego zwierzaka

Poidełko to rozwiązanie na wyjazd i spacer. W domu dużo lepiej niż tradycyjna miska na wodę sprawdzi się fontanna. Pupil będzie miał możliwość picia zawsze świeżej wody. Automatyczne poidło dla psa zostało opracowane z myślą o kotach, szybko jednak okazało się, że chętnie korzystają z nich także psy.

Fontanna zapewnia świeżość. Stały przepływ wody, która jest na bieżąco filtrowana, ma znaczenie. Nie musisz się martwić o jej jakość po całym dniu, kiedy do tradycyjnej miski wpada ślina, sierść, okruchy karmy, czy po prostu kurz. Do fontanny łatwo dokupisz filtr zapasowy, a samo urządzenie to po prostu inwestycja w zdrowie psów i kotów. Twoje zwierzę zasługuje przecież na wszystko, co najlepsze!

Woda jest niezbędna do życia wszystkim żywym istotom. Twój pies jest od Ciebie całkowicie zależny – zadbaj więc o niego i pokaż, jak bardzo jest dla Ciebie ważny.

Artykuł dostarczony przez. Sklep Zoologiczny – Rikoland.pl