Świętokrzyskie: Tragiczne zdarzenie drogowe z udziałem 15-letniej dziewczyny i dwóch pojazdów

Niepokojące wiadomości napłynęły ze Świętokrzyskiego, dokładnie z Mąchocic Kapitulnych. Tamtejsze drogi były świadkami straszliwego wypadku, w którym uczestniczyła 15-letnia dziewczyna oraz dwóch kierowców. Niestety, jeden z nich nie przeżył tragicznego zdarzenia.

W Mąchocicach Kapitulnych na drodze powiatowej doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Według informacji przekazanych przez mł.asp. Małgorzatę Perkowską-Kiepas z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, 45-letni mężczyzna kierujący oplem, jadący od strony Masłowa w kierunku Leszczyn, niewyjaśnionymi okolicznościami zjechał na przeciwny pas ruchu.

Po zmianie pasa ruchu samochód prowadzony przez 45-latka uderzył w 15-latkę, a następnie zderzył się z nadjeżdżającym citroenem. Na miejscu natychmiast rozpoczęto reanimację kierowcy drugiego pojazdu, niestety bez skutku. Mężczyzna zmarł na miejscu.

15-letnia dziewczyna, poszkodowana w wyniku zdarzenia, została przetransportowana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierowca opla również otrzymał niezbędną pomoc medyczną.

Obecnie trwa śledztwo pod nadzorem prokuratury mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.