kielce-ciekawostki

Najwyżsi ludzie górują nad Kielcami!

13 sierpnia w Kielcach pojawiła się grupka przyjaznych wysokich, którzy uznawani są za jednych z najwyższych ludzi w Polsce. Członkowie Klubu Wysokich przybyli do miasta, aby zwiedzić Kielce i region świętokrzyski oraz spotkać się z tutejszymi mieszkańcami.

W piątek w Kielcach zagościła grupa Polaków i Niemców, którzy przyjechali do miasta z wielu różnych miejscowości. Najwyżsi ludzie w Polsce przybyli z takich miast jak Wrocław, Radom, Bydgoszcz, Kraków, Gdańsk, Warszawa, Zduńska Wola, Świdnica, Bielsko-Biała, Rumia, Szczytno, Łódź, Jelenia Góra, Sandomierz i Włocławek. Podczas odwiedzin ucinali sobie pogawędki z kielczanami, a także spotkali się z władzami miasta.

Najwyżsi ludzie w Polsce zwiedzali m.in. centrum miasta, kieleckie zabytki, a także Instytut Dizajnu i Kadzielnię. Uroczyste zakończenie obejmowało wizytę u prezydenta miasta Kielc, Bogdana Wenty, z którym strzelili sobie pamiątkową fotkę. Natomiast wieczorem w Hotelu Amilówka, który mieści się w Mąchocicach Kapitulnych, niedaleko Kielc, odbędzie się Bal Klubu Wysokich i występy artystów muzycznych.

Nie jest to pierwsze takie spotkanie, ponieważ Klub Wysokich organizuje takie eventy każdego roku, tylko w różnych miejscowościach. Co więcej, w trakcie wizyty nie zabrakło też historii miłosnej. A to dlatego, że to właśnie w Kielcach pani Basia (182 cm) i pan Grzegorz (192 cm) z Klubu Wysokich poznali się po raz pierwszy. Oznajmili, iż bardzo się cieszą, że zdecydowali się wstąpić w szeregi Klubu Wysokich, ponieważ to dzięki klubowi mogli się poznać. Państwo Machlerek są parą już od sześciu lat, a od roku oficjalnie są małżeństwem.

Dodaj komentarz