sklep-kross-rowery-kielce

Kielce: Otwarcie salonu rowerowego KROSS – pierwszy salon tej firmy w województwie świętokrzyskim

Popularna firma rowerowa KROSS zaprasza wszystkich do swojego nowego salonu w Toruniu, którego wielkie otwarcie nastąpiło w minioną sobotę. Jest to pierwszy salon firmy KROSS w województwie świętokrzyskim, gdzie można znaleźć zarówno wcześniejsze, jak i najnowsze modele jednośladów.

Nowy salon rowerowy firmy KROSS znajduje się przy ulicy Warszawskiej w Kielcach, gdzie świętował swoje otwarcie w sobotę – 5 marca. Jest to oficjalny salon firmy KROSS, zajmujący powierzchnię 330 m2. Obszar jest wygodnie podzielony na strefy tematyczne dotyczące kategorii rowerów i akcesoriów rowerowych, aby ułatwić klientom wyszukiwanie upragnionego sprzętu.

Profesjonalny świat wysokiej jakości rowerów

W salonie swoją pomoc oferuje wykwalifikowany personel, który służy poradą w kwestii doboru odpowiedniego roweru i rozmaitych dodatków. Pracownicy doradzają, jakie rowery będą pasować do wymogów klienta, zapewniając fachową i życzliwą obsługę. Co więcej, oficjalny salon firmowy KROSS udostępnia również serwis rowerowy, gdzie można zażegnać wszystkie wady i usterki.

W dniu otwarcia KROSS oferował 10% zniżki na zakup roweru, a każda odwiedzająca salon osoba otrzymywała atrakcyjny upominek. Salon rowerowy firmy KROSS mieści się przy ul. Warszawskiej 214 w Kielcach.

Chcesz wiedzieć, czym kierować się podczas kupna roweru? Spójrz na https://sport24h.pl/zakup-roweru/.

Dodaj komentarz