Happy Jumper – nowa przestrzeń do zabawy w Galerii Echo w Kielcach

Otwierający się 23 sierpnia Happy Jumper to miejsce, gdzie zarówno młodsi, jak i starsi będą mogli przeżyć nieskończoną zabawę. Zlokalizowane w kieleckiej Galerii Echo, oferuje różnorodne atrakcje związane z trampolinami. Spotkamy tu również strome zjeżdżalnie, tyrolkę czy basen z gąbkami. Po wysiłku odwiedzimy bufet, w którym będziemy mogli posilić się przekąską. Na bardziej doświadczone osoby czeka strefa zaawansowanych skoków. Wszystko to pod bacznym okiem sympatycznych instruktorów.

Znajdziemy tam blisko Carrefoura i sklepu Jysk, w Galerii Echo. Obszar parku wynosi ponad 2 600 metrów kwadratowych pełnych różnych atrakcji dla miłośników skoków i pokonywania przeszkód. Jakub Smoliński, właściciel Happy Jumpera, zapewnia, że ta przestrzeń to nie tylko park trampolin, ale także park rozrywki dostępny dla każdego – dzieci i dorosłych.

Jednym z głównych zaproszeń są urodziny oraz imprezy grupowe. Jak mówi właściciel: „Posiadamy cztery sale urodzinowe, idealne do świętowania dla dzieci. Buffet to bogate źródło napojów i przekąsek. Współpracujemy z lokalną cukiernią, więc oferujemy również ciasta i świeżo mieloną kawę. Gwarantujemy dużo radości i muzyki.”

Park trampolin jest miejscem zaprojektowanym nie tylko dla najmłodszych czy nastolatków. Dorosłe osoby są tutaj równie mile widziane. „Nasze trampoliny są skonstruowane z materiału o wytrzymałości do 300 kilogramów, dzięki czemu nawet tęższe osoby mogą u nas korzystać z atrakcji. Wskazana jest jedynie lekka rozgrzewka, którą nasi instruktorzy chętnie przeprowadzą. Zapoznają również z podstawowymi krokami na trampolinie. Zapraszamy wszystkich! Startujemy w środę, 23 sierpnia o godzinie 10:00. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej pod tą samą nazwą” – dodaje właściciel parku trampolin.