Załamujące zdarzenie na drodze krajowej nr 74 – groźne kolizje samochodowe w Radlinie

Na drodze krajowej numer 74 w miejscowości Radlin, doszło do zatrważającego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Tragiczny incydent miał miejsce w sobotę, 26 sierpnia. Miejscem zdarzenia była część drogi przy sklepie Lewiatan, ukierunkowana w stronę Kielc, nieopodal skrzyżowania prowadzącego do Niestachowa.

Informacje o zdarzeniu przekazał dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji, który potwierdził, że doszło do bezpośredniego, czołowego zderzenia dwóch samochodów. Starszy kapitan Marcin Fudalej, będący na stanowisku koordynatora ratownictwa Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa, zapewnił dodatkowe informacje dotyczące kolizji. Stwierdził, że pojazdami były audi oraz toyota i że każdy z nich miał na pokładzie tylko jednego pasażera – kierowcę. Obie osoby są przytomne i pod opieką medyczną na miejscu zdarzenia.

W wyniku tego nieszczęśliwego wypadku, ruch na drodze został całkowicie zablokowany. W odpowiedzi na to, policja wprowadziła objazdy drogami lokalnymi dla kierowców podróżujących z różnych kierunków. Dla tych jadących od strony Kielc, objazd prowadzi przez Niestachów. Z kolei dla tych, którzy jechali od Opatowa, objazd jest wytyczony przez Górno.