Wypadek drogowy w Kielcach: dwa samochody zderzyły się na al. Solidarności

Na jednej z głównych arterii komunikacyjnych Kielc, al. Solidarności, doszło do kolizji drogowej. Były to dwie prywatne auta, które brały udział w tym incydencie. Starsza ogniomistrz Beata Gizowska, pracownik Stanowiska Kierowania Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, poinformowała, że wiadomość o zdarzeniu dotarła do nich około godziny 8:00.

Podczas zdarzenia doszło do zderzenia dwóch pojazdów, Subaru i Citroena, na wysokości budynku biurowego Exbud. W obu samochodach znajdowały się w sumie cztery osoby, wśród których były także dwa dzieci. Po otrzymaniu informacji o wypadku na miejsce natychmiast skierowano dwie ekipy straży pożarnej, które odpowiedzialne były za zabezpieczenie terenu oraz udzielenie pomocy poszkodowanym do chwili pojawienia się zespołu medycznego – relacjonuje Beata Gizowska.

Po przeprowadzeniu szczegółowych badań medycznych wszystkich osób zaangażowanych w wypadek, stwierdzono, że żadna nie doznała poważniejszych obrażeń. Obecnie działania na miejscu zdarzenia zostały już zakończone, a ruch na drodze przebiega bez utrudnień.