Akademia Muay Thai Kielce organizuje bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

W ramach inicjatywy Budżetu Obywatelskiego miasta Kielce, Akademia Muay Thai Kielce proponuje wyjątkową ofertę – darmowy kurs samoobrony przeznaczony specjalnie dla kobiet.

Zaplanowano dwie edycje, które odbędą się w październiku i listopadzie, a inauguracja pierwszej z nich zaplanowana jest na 2 października. Uczestniczki będą miały możliwość trenowania w dwóch różnych grupach.

Grupa pierwsza spotka się w każdy poniedziałek i środę o godzinie 17:00 oraz w piątek o godzinie 19:00. Natomiast druga grupa będzie trenować w poniedziałki i środy o godzinie 20:00 oraz w piątki o godzinie 19:00.

Kierownictwo nad zajęciami będą sprawować doświadczeni trenerzy, którzy posiadają wieloletni staż w dziedzinie sztuk walki i samoobrony. W trakcie kursu uczestniczki zdobędą praktyczną wiedzę z podstawowych technik walki, obronności oraz treningu motorycznego.

Zgłoszenia na kurs przyjmowane są drogą mailową lub telefonicznie pod numerem 511 523 160. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, w każdej grupie może trenować nie więcej niż 20 kobiet.

Wszystkie zajęcia będą się odbywać w siedzibie Akademii Muay Thai Kielce, ulokowanej przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego 53.

Kurs samoobrony to nie tylko nauka technik obronnych, ale również klucz do budowania pewności siebie oraz zrozumienie, jak istotne jest dbanie o własne bezpieczeństwo.