Awaria na kieleckim skrzyżowaniu – problemy z sygnalizacją świetlną

Chciałbym zwrócić uwagę wszystkich kierowców, a także pieszych, że na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej, alei 1000-lecia Państwa Polskiego oraz ulicy Pocieszka w Kielcach wystąpiły problemy techniczne z sygnalizacją świetlną. Z powodu tej sytuacji, mogą pojawić się tam sporadyczne korki drogowe.

Rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach, Jarosław Skrzydło, potwierdza i wyjaśnia, że problem wynika z awarii zasilania. Przez ten incydent, normalne funkcjonowanie ruchu drogowego na tym skrzyżowaniu zostało zakłócone.

Jarosław Skrzydło dodatkowo informuje, że specjalistyczne ekipy, które zajmują się utrzymaniem i konserwacją sygnalizacji świetlnej, są już na miejscu i pracują nad usunięciem usterki. Wyraził nadzieję, że prace zostaną zakończone jak najszybciej, aby przywrócić normalny przepływ ruchu na tym ważnym kieleckim skrzyżowaniu.

W związku z powstałą sytuacją apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas dojeżdżania do wspomnianego skrzyżowania. Prosimy również o uważne zwracanie uwagi na wszelkie znaki drogowe.