Tragiczny wypadek samochodowy w Chałupkach: 32-letni kierowca nie żyje

W wieczornej porze w sobotę, doszło do dramatycznego zdarzenia drogowego w Chałupkach, miejscowości położonej w województwie świętokrzyskim – podaje Radio Kielce. Niewielka miejscowość stała się miejscem tragicznego zdarzenia, w wyniku którego życie stracił 32-letni kierowca.

Z informacji przekazanych przez Beatę Gizowską, oficera prasowego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, wynika, że feralne zdarzenie miało miejsce 7 października, dokładnie o godzinie 20.40. Wówczas to, młody mężczyzna prowadzący osobowy samochód marki Audi, z nieustalonych jeszcze powodów, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Skala zderzenia była na tyle duża, że mężczyzna został wyrzucony z samochodu.

Gizowska dodała również, że pomimo natychmiastowej interwencji służb ratunkowych, które zostały wezwane na miejsce wypadku, nie udało się uratować życia ciężko rannego 32-latka. Po przybyciu karetki, strażacy przekazali poszkodowanego pod opiekę personelu medycznego, który niestety nie był w stanie go uratować.

Aktualnie trwają czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności i przyczyn tego tragicznego zdarzenia. Dochodzenie prowadzi policja, działając pod nadzorem prokuratora.