Incydent w kieleckim komunikacji miejskiej: pasażer stracił równowagę, wymagana była interwencja służb ratunkowych

Autobus miejski na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Wojewódzkiej w Kielcach przyciągał uwagę mieszkańców miasta. Pojazd, otoczony przez funkcjonariuszy policji i zespół ratownictwa medycznego, był miejscem niecodziennego zdarzenia. Wszystko wskazywało na to, że doszło do incydentu na pokładzie autobusu.

Mieszkańcy Kielc byli zaniepokojeni widokiem zastępów służb ratunkowych pracujących przy autobusie miejskim, który zatrzymał się na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Wojewódzkiej. W środowy poranek, 8 listopada, liczne zgłoszenia dotarły do lokalnych służb ratunkowych. Wszyscy zastanawiali się, co mogło stać się na pokładzie komunikacji miejskiej.

Informacje o incydencie szybko rozeszły się po mieście. Okazało się, że 57-letni mężczyzna, będący pasażerem autobusu miejskiego, najprawdopodobniej stracił równowagę podczas przejazdu i nieszczęśliwie upadł. Na miejsce wezwano karetkę. Ekipa medyczna przeprowadziła na miejscu badania poszkodowanego – przedstawiał sytuację Maciej Ślusarczyk z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.