Porównanie umiejętności strzeleckich w zawodach o Puchar Komendanta CPdMZ na krytej strzelnicy w Kielcach

W dniu dzisiejszym, na obszarze zadaszonej strzelnicy prowadzonej przez Wojewódzką Komendę Policji w Kielcach, miało miejsce wydarzenie sportowe o nazwie „Puchar Komendanta Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Strzelaniu z Pistoletu Wojskowego”. W rywalizacji udział brali reprezentanci dwóch drużyn policyjnych, które znakomicie poradziły sobie z wyzwaniem i uzyskały imponujące rezultaty. Osiągnięcia wszystkich konkurentów, a w szczególności triumfatorów, zostały docenione przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach – nadinspektora dr. Jarosława Kaletę oraz Komendanta Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach – pułkownika Adama Włoczewskiego.

Na miejscu dokładnie o 8:00 rano, Komendant Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych, płk Adam Włoczewski, przywitał z entuzjazmem dziesięć ekip, składających się z pięciu osób każda, biorących udział w mistrzostwach o Puchar Komendanta CPdMZ w Strzelaniu z Pistoletu Wojskowego.

Niedługo po tym, jak przedstawiono regulamin i zasady panujące na strzelnicy, 50 funkcjonariuszy i wojskowych rozpoczęło swoją rywalizację. Ich zadaniem było oddać 13 możliwie najdokładniejszych strzałów do celu punktowego umieszczonego w odległości 25 metrów.

Podczas ceremonii zakończenia zawodów, Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach, nadinspektor dr Jarosław Kaleta oraz Komendant CPdMZ w Kielcach, płk Adam Włoczewski, wręczyli wszystkim uczestnikom konkursu medale upamiętniające to wydarzenie. Drużyny otrzymały dodatkowo dyplomy. Komendanci pogratulowali zwycięzcom w poszczególnych kategoriach, wręczając im puchary, a także wszyscy członkowie najlepszych drużyn zostali nagrodzeni nagrodami rzeczowymi.