Wystartowała sprzedaż sezonowych wejściówek na wiosenne mecze Korony Kielce. Zapadły decyzje odnośnie do meczu z Rakowem

Korona Kielce, znana również pod barwami „żółto-czerwonych”, cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem kibiców, co jest dobrze widoczne na trybunach stadionu Suzuki Arena. W kontekście tej popularności klub właśnie rozpoczął sprzedaż sezonowych biletów na nadchodzącą rundę „wiosenną”.

Poprzedni sezon przyniósł Koronie bardzo satysfakcjonujące wyniki frekwencji. Na mecze żółto-czerwonych przychodziło średnio 10 065 widzów, co klasyfikuje klub na siódmym miejscu na liście najpopularniejszych drużyn ekstraklasy. Był to również najlepszy wynik frekwencji dla Korony od wielu lat.

Aktualna jesienno-zimowa runda rozgrywek okazała się jeszcze lepsza dla kieleckiego klubu. Mecze drużyny prowadzonej przez Kamila Kuzerę przyciągały średnio 10 501 widzów. Klub ma nadzieję, że ta pozytywna tendencja utrzyma się w przyszłości.

Od 7 grudnia ruszyła sprzedaż karnetów na rundę wiosenną, podczas której Korona Kielce rozegra dziewięć spotkań w ramach PKO BP Ekstraklasy. W programie jest również mecz z Rakowem Częstochowa, który został odwołany w 2. kolejce. Osoby, które posiadały karnet na jesień, ale nie zamierzają go teraz odnowić, będą mogły uczestniczyć w tym spotkaniu za darmo.