14. edycja Targów Dla Dzieci Kids’ Time w Kielcach: wystawcy z 12 różnych krajów

Na kolejnej, 14. już edycji targów Kids’ Time, która potwierdza ciągłe zainteresowanie zarówno wystawców jak i odwiedzających tą formą bezpośrednich kontaktów biznesowych, można będzie zobaczyć prace blisko 300 firm pochodzących aż z 12 różnych krajów. Dr Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce, podkreśla znaczenie tego wydarzenia dla sektora dziecięcego w Europie, zapowiadając ciekawe nowości produktowe i prelekcje ekspertów branży na przestrzeni trzech dni. Zwraca się również z zaproszeniem do odwiedzenia ośrodka do wszystkich przedstawicieli branży od środy, 21 lutego do piątku, 23 lutego.

Podczas tegorocznej edycji Kids’ Time w Kielcach, na którym swoją ofertę zaprezentują niemal 300 wystawców w ciągu trzech dni, nie zabraknie zarówno polskich jak i zagranicznych producentów i dystrybutorów gier, zabawek, ubrań, artykułów edukacyjnych i papierniczych. Wśród nich będą m.in. MARKO – Partner Strategiczny targów Kids’ Time oraz MARIOINEX, WADER, COBI, NASZA KSIĘGARNIA, HABA, PLAYMOBIL, NENA BABY I DUMEL. Szczególnie dużo nowości i premier zapowiadają producenci wózków dziecięcych, którzy są na tych targach liczniej reprezentowani niż w poprzednich latach. Poza zupełnie nowymi modelami, widzowie będą mogli zobaczyć odświeżone wersje kolorystyczne i nowe tkaniny prezentowane przez takie marki jak TAKO, JUNAMA, ROAN, EURO-CART, ADAMEX, czy RIKO. Oprócz tego, przygotowano również plebiscyt Zabawka Roku 2023 oraz prezentacje producentów mebli i wyposażenia pokoi dziecięcych.

Dr Andrzej Mochoń podkreśla, że tegoroczna edycja Kids’ Time odbywa się nie w czterech, jak przed rokiem, ale w pięciu halach. To świadczy o ciągłej potrzebie organizowania tego typu wydarzeń i sprawia, że oferty dla odwiedzających stają się jeszcze bardziej atrakcyjne i kompleksowe. Własnymi oczami będzie można przekonać się o tym na miejscu poprzez fascynującą podróż po świecie innowacji dla dzieci oraz praktycznych artykułów dla rodziców. Wydarzenie to przyciąga przedstawicieli branży dziecięcej z całego świata już od ponad dekady, stając się jednym z najważniejszych punktów spotkań na początku każdego roku.

Podczas targów Kids’ Time odbędą się również rozstrzygnięcia w prestiżowym konkursie Kids’ Time Star. To doskonała okazja do zaprezentowania zabawek i artykułów dla dzieci i rodziców, które wyróżniają się na rynku. W tegorocznej edycji zgłoszono wiele ciekawych i innowacyjnych produktów, spośród których zostaną wyłonieni zwycięzcy w poszczególnych kategoriach. Pełna lista laureatów będzie dostępna na stronie internetowej kidstimestar.pl, a później każdy z nich pokazany będzie w internetowej telewizji Kids’ Time TV – informuje Aldona Matla, managerka imprezy.