Kobieta z 4-miesięcznym niemowlęciem hospitalizowana po kolizji z ciężarówką

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, kobieta wraz ze swoim 4-miesięcznym maluchem zostali przewiezieni do szpitala w wyniku incydentu drogowego, do którego doszło w poniedziałek, 18 marca. Wydarzenie miało miejsce w niewielkiej miejscowości Glinka, leżącej na terenie powiatu buskiego.

Według informacji przekazanych przez oficera dyżurnego Wojewódzkiej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, przyczyną zdarzenia było zderzenie samochodu osobowego prowadzonego przez kobietę z ciężarówką. Wszystko rozegrało się w momencie, gdy kierujący samochodem osobowym zwolnił przed planowanym manewrem skrętu. To właśnie wtedy nastąpiło zderzenie – na tył pojazdu najechała ciężarówka.

Na skutek kolizji doszło do uszkodzenia tylnej szyby samochodu osobowego. Mimo iż żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł bezpośrednich obrażeń, matka oraz jej 4-miesięczne dziecko zostali dla bezpieczeństwa przetransportowani do najbliższego szpitala. Należy podkreślić, że hospitalizacja była czysto profilaktyczna i nie związana z odniesionymi obrażeniami.