Podwójna kolizja na drogach Kielc: Szereg samochodów biorących udział

W centrum Kielc, w godzinach popołudniowych wtorku 26 marca, miały miejsce dwie odrębne kolizje drogowe. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, Małgorzatę Perkowską-Kiepas, do pierwszej z nich doszło na ulicy Gosiewskiego. W pasie ruchu prowadzącym do ulicy Zagnańskiej około godziny 16:00, doszło do zderzenia między osobowym fordem a mercedesem.

37-letnia kierująca fordem nie wykazała się odpowiednią ostrożnością na drodze, co zaowocowało tym, że jej pojazd uderzył w mercedesa prowadzonego przez 44-letniego mężczyznę. W wyniku tego zdarzenia, mercedes uderzył w tył hyundaia, którego kierowcą była 35-letnia kobieta. Chwilę po tym incydencie doszło do kolejnej kolizji. 52-letni mężczyzna, kierujący peugeotem, najechał na tył forda kierowanego przez wspomnianą wcześniej 37-latkę – podaje Perkowska-Kiepas.

Na szczęście, pomimo szeregu zdarzeń i zaangażowanym w nie liczbie samochodów, żadna osoba nie odniosła obrażeń. Dodatkowo, wszyscy kierowcy byli trzeźwi w momencie zdarzeń.