Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach informuje o zmianach w organizacji ruchu na ulicy Paderewskiego z powodu prac drogowych

Informujemy, że w nocy ze środy 10 kwietnia 2024 roku na czwartek 11 kwietnia, o godzinie 23:30, Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach planuje prace drogowe na ulicy Paderewskiego. Zgodnie z zaplanowaną organizacją ruchu, przejazd będzie możliwy tylko w jednym kierunku – od Ronda Giedroycia do Ronda Herlinga-Grudzińskiego.

Począwszy od dnia 11 kwietnia 2024 roku, autobusy linii numer 25, 31, 35, 102 i 107, które kursują od Ronda Herlinga-Grudzińskiego w kierunku ulicy Żytniej, będą jeździć według tymczasowo zmienionej trasy. Zmiana ta obowiązywać będzie do odwołania. Autobusy te będą teraz przejeżdżać przez ulice Czarnowską i Żelazną, a następnie kontynuować swoją trasę przez Grunwaldzką. Należy zauważyć, że przystanki przy Paderewskiego oraz Żytniej nie będą obsługiwane. Co więcej, autobusy linii numer 36 będą teraz kursować poprzez Czarnowską, Żelazną, Żytnią i dalej – zgodnie z właściwą trasą – przez Kaczmarka.

Ważne jest, aby pamiętać, że dla autobusów jadących od ulicy Żytniej i Ogrodowej do Ronda Herlinga-Grudzińskiego, trasa przejazdu nie będzie zmieniona.

Zarząd Transportu Miejskiego zachęca pasażerów do sprawdzenia rozkładów jazdy na oficjalnej stronie internetowej.