targi-rolne-kielce

XXVII Targi AGROTECH w Kielcach. Na ekspozycję przybyły tłumy

W Kielcach trwają XXVII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH, które za każdym razem zrzeszają tłumy osób z branży rolniczej. AGROTECH to największe targi rolnicze w Polsce, skupiające w sobie setki firm i influencerów rolniczych nie tylko z kraju, ale i różnych zakątków świata. Targi potrwają w Kielcach do niedzieli – 20 marca.

18 marca w Kielcach ruszyły XXVII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH, na których można spotkać się z rolnikami jednych z największych gospodarstw w Polsce i na świecie. A do tego zobaczyć mnóstwo atrakcji z dziedziny sprzętu rolniczego i poznać nowoczesne metody z zakresu m.in. uprawy i hodowli.

Na targach pojawiło się ponad 350 firm, prezentując stoiska z maszynami do uprawy, ciągnikami i ciężkim sprzętem gospodarczym. Przechadzając się po hali, można napotkać maszyny takich marek jak Steyr, Case IH, New Holland, Zetor, Fjohn Deere, czy Massey Ferguson.

Spotkania na żywo z najsłynniejszymi youtuberami rolnictwa

Co więcej, AGROTECH 2022 to także spotkania ze słynnymi rolnikami, którzy prowadzą popularne programy na swoich kanałach na YouTube. W związku z tym, na targach pojawili się m.in. Matheo780 i Perqins, a także Kuba Wojnowski – laureat programu Farma. Spotkania na żywo cieszą się na targach wyjątkową popularnością, z racji czego za każdym razem skupiają wokół siebie tłumy miłośników rolnictwa.

XXVII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach zakończą się w niedzielę o godzinie 16:00.

A jeżeli interesują Cię nieco inne atrakcje, jak targi książki, znajdziesz je na https://www.po24.pl.

Dodaj komentarz