cyrk-korona

Miasto zaprasza na spektakularne występy Cyrku Korona, który będzie zachwycał kielczan już w najbliższą niedzielę

W niedzielę w Kielcach pojawi się najsłynniejszy cyrk w Polsce – Cyrk Korona. Liczni akrobaci, klauni, żonglerzy i cyrkowcy będą zabawiać swoich gości w ramach jubileuszowego programu „Urodzinowo Bajkowo”. Na uczestników wydarzenia czeka precyzyjnie dopracowane widowisko, olśniewająca gra świateł, zachwycające kostiumy oraz jedne z najlepszych talentów cyrkowych w Europie.

Już 19 czerwca w godzinach 14:00-17:00 przy ulicy Kongresowej w Kielcach swoje oszałamiające widowisko zaprezentuje Cyrk Korona – jeden z najbardziej popularnych cyrków w Polsce. W trakcie wydarzenia goście będą mogli podziwiać kapitalne pokazy utalentowanych cyrkowców, którzy dostarczą widzom mnóstwo niesamowitej rozrywki.

A tutaj zobaczysz, jaki rekord Polski udało się pobić mieszkańcom Kielc.

Fantastyczne atrakcje i prześmieszny Mr. Chap

Program Cyrku Korona obejmuje m.in. takie atrakcje jak piramidy, swingtrapez, skakanki, latające żyrandole, limbo, człowiek balon, spacer po linie, bajkowe słonie, pokazy strażackie, magia Harry’ego Pottera i ewolucje na sztrabatach. Oczywiście nie zabraknie też segmentów humorystycznych, podczas których widzów będzie bawić do łez słynny Mr. Chap. Przedstawienie odbędzie się bez udziału zwierząt.

Warto zaznaczyć, że cyrk Korona cieszy się wielką popularnością nie tylko w kraju, ale i za granicą. Z tego względu widowisko będzie również gościć licznych obcokrajowców, w tym obywateli Ukrainy, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, a nawet Kenii i Maroka.

Cyrk Korona został założony w 1993 roku i dzisiaj jest największym cyrkiem w Polsce. Jego właścicielami są Thomas Pinder i Lidia Król-Pinder.

A jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak cyrk Korona bawił swoich gości w Piasecznie, zapraszamy pod link https://epiaseczno.pl/cyrk-korona-zaprasza-na-jubileuszowy-pokaz-wspanialosci/.