„Nie Pompujesz – Nie Jedziesz”

Zaplanowano największy w Polsce cykl zawodów na pumptrakach o nazwie „Nie Pompujesz – Nie Jedziesz”, który odbędzie się w Kielcach. Wydarzenie to przyniesie wiele atrakcji, w tym najlepsze pumptracki w kraju, udział najlepszych zawodników w pięciu kategoriach oraz niesamowitą atmosferę. Walka na torze będzie toczyć się nie tylko o cenne nagrody finansowe, ale również o tytuł najszybszego Polaka i najszybszej Polki.

Organizatorzy cyklu, firma Sfera Sportu oraz Miasto Kielce, serdecznie zapraszają na tę wyjątkową imprezę, która odbędzie się w niedzielę, 18 czerwca, w malowniczym Parku Baranowskim. Zapisy na rundę w Kielcach są już otwarte i można je dokonać na stronie internetowej www.pompuje.pl.

W tym roku zaplanowano łącznie 7 rund zawodów, które odbędą się w 7 różnych miejscowościach na specjalnie skonstruowanych torach przez firmę BT Project.

Inauguracja odbyła się na początku maja w Kudowie-Zdroju, a czwarta runda odbędzie się w Kielcach, gdzie znajduje się jeden z najnowszych pumptracków w naszym kraju. Nowoczesna geometria, ciekawe rozwiązania toru gwarantują wysoki poziom zawodów w Kielcach. W każdej rundzie zawodnicy zdobywają punkty, które są zliczane w prowadzonej klasyfikacji generalnej w każdej kategorii. Czeka nas zatem niesamowita rywalizacja, która wskaże najlepszego w Polsce zawodnika na pumptrakach” – mówi Krzysztof Magiera ze Sfera Sportu.