Poszukiwanie przyczyn dramatu, który miał miejsce na ulicy Chęcińskiej w Kielcach

W Kielcach nadal wyjaśniają się okoliczności dramatycznego zdarzenia, które miało miejsce w nocy z poniedziałku na wtorek w jednym z bloków mieszkalnych na ulicy Chęcińskiej.

Podkomisarz Damian Janus, który jest częścią zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, poinformował, że o godzinie 1 nad ranem policja otrzymała zgłoszenie dotyczące głośnych dźwięków dochodzących z wnętrza budynku. Na klatce schodowej na daszku nad wejściem leżał mężczyzna bez żadnych oznak życia. Straż pożarna została wezwana na miejsce i udało jej się zdjąć ciało z daszku, jednak nie udało się uratować życia mężczyzny.

Prawdopodobną przyczyną śmierci mężczyzny był upadek z dużej wysokości. Policja prowadzi teraz śledztwo dotyczące tego tragicznego wydarzenia. Śledczy starają się ustalić, czy mężczyzna popełnił samobójstwo, czy też może ktoś inny mógł mieć udział w jego śmierci. Do wtorkowego poranka dane personalne zmarłego nie były jeszcze znane.

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich boryka się z myślami samobójczymi, pamiętaj, że nie jesteś sam. Możesz szukać wsparcia w:

  • Lokalnych ośrodkach interwencji kryzysowej
  • Gabinetach psychiatrów, psychoterapeutów i psychologów
  • Poradniach zdrowia psychicznego

Możesz także skorzystać z pomocy ośrodków podstawowej i całodobowej opieki zdrowotnej. Wsparcie możesz uzyskać również dzwoniąc na telefony zaufania.