Uroczyste zakończenie wakacji kabaretowym śmiechem w Kielcach

28 sierpnia, ostatnia niedziela wakacji, przyniosła mieszkańcom Kielc i okolic mnóstwo radości i humoru. To właśnie tego dnia, jako część olbrzymiego Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji, odbyła się Świętokrzyska Gala Kabaretowa. Amfiteatr Kadzielnia stał się miejscem, gdzie publiczność mogła na własne oczy zobaczyć najlepsze skecze i nowości od czołowych polskich kabaretów. Wydarzenie było na tyle duże, że Polsat zdecydował się na jego transmisję telewizyjną.

Podczas ostatniego weekendu sierpnia, w dniu 27-go, Amfiteatr Kadzielnia wręcz kipił od pozytywnej energii i głośnych śmiechów. Świętokrzyska Gala Kabaretowa jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez mieszkańców regionu i stanowiła część większego wydarzenia – Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji. W trakcie gali widzowie mogli usłyszeć dowcipne komentarze na temat aktualnych zdarzeń politycznych, obyczajowych oraz ze świata popkultury.

Gwiazdami wieczoru byli mistrzowie kabaretu: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret K2, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak oraz Szymon Łątkowski. Dzięki nim publiczność bawiła się doskonale i nie mogła powstrzymać śmiechu.