Tragiczny wypadek na ulicy Zagórskiej

Niefortunne zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych, gdzie potrącona została 59-letnia kobieta. Do tego zdarzenia doszło na jednej z kieleckich ulic – Zagórskiej, a dokładniej w czwartek, 7 września.

Pierwsze informacje od policji sugerują, że wypadek spowodowany był przez 63-letniego mężczyznę jadącego samochodem marki Citroen. Z jego relacji wynika, że jechał on ulicą Zagórską w stronę centrum miasta, gdy zignorował prawo pierwszeństwa pieszego. Tym pechowym przechodniem była właśnie wspomniana wcześniej 59-letnia kobieta, którą potrącił. Te ustalenia przedstawiła dziennikarzom młoda aspirant Małgorzata Perkowska-Kiepas, która pełni funkcję oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Poszkodowana w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia kobieta została niezwłocznie przetransportowana do najbliższego szpitala, gdzie otrzymuje aktualnie odpowiednią pomoc medyczną. W miejscu zdarzenia pracują nadal służby ratunkowe i policyjne. Niestety, droga do centrum miasta jest obecnie zablokowana, co może utrudniać ruch w tej części miasta.