Zestaw klocków z Out Of The Box, czyli jak spędzić czas na zabawie z najmłodszymi

Układanie klocków to zabawa, która łączy ze sobą pokolenia. Za jej pomocą rodzice mogą efektywnie spędzać czas ze swoimi pociechami, układając wspólnymi siłami oryginalne konstrukcje. Dowiedz się, jakie klocki najlepiej kupić i poznaj korzyści, które płyną z takiej aktywności!

Gdzie kupić najlepsze klocki?

Firma InPost, oprócz swojej głównej działalności związanej z usługami kurierskimi, od dawna angażuje się w proekologiczne przedsięwzięcia. Wskutek tego powstał nowy sklep internetowy Out Of The Box, w którym można znaleźć m.in. atrakcyjne zestawy klocków dla dzieci od polskiej marki Cobi przeznaczone dla dzieci już od 8. roku życia! Dodatkowo są one świetną propozycją rozrywki dla dorosłych.

W asortymencie znajdują się trzy oryginalne komplety, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Pierwszy z nich to zestaw klocków Paczkomat InPost z samochodem eko, który umożliwia wcielenie się w rolę dostawcy, rozwożąc przesyłki. Poza tym dołączone są do niego figurki kuriera i osoby odbierającej przesyłki, a także małe paczuszki, które można umieścić w miniaturce maszyny Paczkomat®.

Drugi zestaw klocków to „Sortownia”, czyli miejsce, w którym bije serce firmy kurierskiej InPost. To właśnie tam trafia każda przesyłka, zanim dotrze do odbiorcy. W pakiecie znajduje się aż 747 klocków i 5 figurek, dzięki czemu bawiąc się, można poznać działanie urządzeń sortujących i dowiedzieć się, jak naprawdę wygląda cały proces wysyłki.

Na trzeci komplet „Ciężarówka” składa się pojazd do przewożenia przesyłek, figurka dostawcy i małe paczki. Ten zestaw klocków Cobi szczególnie pobudza wyobraźnię dzieci i pozwala im poczuć się jak prawdziwy kurier!

Jakie są korzyści z układania klocków?

Układanie klocków to niezwykle przyjemna forma zabawy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ta aktywność przynosi wiele korzyści, zwłaszcza najmłodszym. Rozwija ich zdolności manualne, poprawia koncentrację i precyzję. Pomaga zadbać o dziecięcą wyobraźnię i kreatywność podczas wymyślania nowych projektów budowli.

Dla dorosłych tworzenie konstrukcji to hobby, które może okazać się świetnym sposobem na odprężenie i relaks po ciężkim dniu w pracy. Układanie klocków wywiera również pozytywny wpływ na zdolność rozwiązywania problemów, a także wspiera procesy myślowe – w końcu trzeba rozważyć wiele opcji i znaleźć najodpowiedniejsze rozwiązanie, by stworzyć solidną konstrukcję.

Co więcej, rodzice, którzy decydują się na wspólną zabawę z dziećmi, mogą znacznie poprawić swoją relację z pociechami i zadbać o pielęgnowanie wspólnych pasji, co w przyszłości może przynieść bardzo pozytywne skutki.

Zestaw klocków Paczkomat – pomysł na oryginalny prezent

Klocki Cobi to świetny pomysł na prezent bez względu na wiek. Są one innowacyjne i wyjątkowe, zwłaszcza ze względu na wykorzystanie rzeczy charakterystycznych dla firmy InPost – w zestawach znajdują się figurki kurierów, małe paczuszki, a nawet miniaturki urządzeń Paczkomat i firmowych ciężarówek. Dzięki takiej oryginalności istnieje bardzo duża szansa, że do kolekcji obdarowanej osoby trafi zupełnie nowy komplet, o którym do tej pory nie miała nawet pojęcia!

Szczególnie warto zwrócić uwagę na konkretny zestaw klocków Paczkomat, który jest niezwykle rozbudowany i po jego złożeniu oferuje wiele możliwości zabawy, zapewniając najmłodszym dużo frajdy.