Bezpłatne śniadanie i atrakcje na finałowej imprezie "Wielkiej Trasy Śniadaniowej Radia ZET 2023" w Kielcach

Będący okazją do skosztowania smacznej przekąski i popicia jej kawką niedzielny poranek na Rynku w Kielcach? Brzmi kusząco! Dnia 17 września, czyli nadchodzącą niedzielę, pomiędzy godzinami 11:00 a 15:00, kielczanie będą mieli możliwość uczestniczenia w wydarzeniu podsumowującym „Wielką Trasę Śniadaniową Radia ZET 2023”.

Podczas tej akcji przygotowanej przez Radio ZET mieszkańcy mogą liczyć na darmowe śniadanie. Konkretnie, potrawy będą podawane z trzech Food Trucków oraz dwóch namiotów kulinarnych. Wszyscy, którzy zdecydują się pojawić na rynku, zostaną zaproszeni do udziału w różnego typu warsztatach, grach i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Bogactwo dodatkowych atrakcji również zostało zaplanowane. Można będzie podziwiać taneczne popisy Szkoły Kieleckiego Teatru Tańca i Świętokrzyskiego Klubu Tańca i Tańca Sportowego „JUMP”, pokazy żonglerki oraz szachowe zmagania przygotowane przez Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach. Dodatkowo, na stoisku Urzędu Miasta Kielce przygotowano dla gości imprezy emocjonującą loteryjkę edukacyjną z nagrodami, skierowaną nie tylko do najmłodszych uczestników.

„Wielka Trasa Śniadaniowa Radia ZET 2023” wystartowała 9 września w Jeleniej Górze, przechodząc przez miasta takie jak Wrocław, Opole, Bielsko Biała, Ruda Śląska, Częstochowa, Piotrków Trybunalski czy Łódź. Nadchodząca niedziela oznaczać będzie transmisję Radia ZET prosto z Kielc.

Impreza jest organizowana we współpracy z Miastem Kielce. Za koordynację eventu odpowiada Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą w Wydziale Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Kielce.