Wielkie wygrane w Lotto w Kielcach i Warszawie

Wyjątkowy dzień dla graczy Lotto w Kielcach i Warszawie odbył się 14 września. W tych miastach padły szczęśliwe „szóstki” podczas losowania gry liczbowej. Dwóch graczy odniosło spektakularny sukces, trafiając wszystkich sześć liczb, zdobywając po 2 660 256 złotych.

Punkt sprzedaży Lotto przy ulicy Osobnej 34 w Kielcach został miejscem, gdzie jeden z graczy samodzielnie wytypował zwycięskie liczby. Druga „szóstka” została wylosowana przypadkowo w stolicy kraju – Warszawie.

Szczęśliwy zestaw liczb to: 7, 11, 20, 25, 30 i 46. Podczas tego samego losowania, w całej puli Lotto zarejestrowano ponad 172 tysiące wygranych na różnych szczeblach.

Grający w Lotto mają codziennie szansę na spełnienie swoich najskrytszych marzeń. Już 15 września odbędzie się losowanie Eurojackpot, z nagrodą główną wynoszącą aż 260 milionów złotych. Następnie, w sobotni wieczór przewidziane jest kolejne losowanie gry Lotto, z nagrodą I stopnia o wartości 2 milionów złotych i dodatkową grą Lotto Plus z pulą jednego miliona złotych. Wszystkie losowania są dostępne do oglądania o godzinie 22.00 na stronie internetowej Lotto, na Facebooku, kanale YouTube oraz na antenie TVP3.