Niecodzienna sytuacja na osiedlu Baranówek w Kielcach: nagi mężczyzna przestraszył nastolatki

Czwartek na kieleckim osiedlu Baranówek obfitował w nietypowe zdarzenie. W porze popołudniowej, dwie przechodzące nastolatki doświadczyły nieprzyjemnego spotkania z mężczyzną, który bez odzieży przebywał w swoim samochodzie. Zdarzenie to jest obecnie badane przez lokalne służby policyjne.

Informację o tym niewłaściwym zachowaniu wpłynęła do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach około czternastej. Zgłoszenie zawierało informacje, że na terenie osiedla Baranówek doszło do niecodziennego incydentu. Dwie nastolatki natknęły się na mężczyznę, który całkowicie nago siedział w swoim pojeździe. Ponadto, według zgłoszenia, mężczyzna ten mógł być również odpowiedzialny za dodatkowy akt nieprzyzwoitości. Gdy dziewczęta zaczęły głośno wyrażać swój strach, nieznajomy postanowił opuścić miejsce zdarzenia. Szczęśliwie, nie doszło do żadnej interakcji między tym mężczyzną a dziewczynkami. Sytuację zgłosił ojciec nastolatek, który bezpośrednio po incydencie powiadomił policję.

Aktualnie policja dokładnie bada okoliczności tego zdarzenia, starając się wyjaśnić wszystkie niejasności związane z tym incydentem.