Tragiczny incydent podczas świąt Bożego Narodzenia: Mężczyzna wypadł z 6. piętra budynku w Kielcach

Na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, tuż przed południem, w Kielcach doszło do przerażającego wypadku. Mężczyzna nieszczęśliwie spadł z okna wieżowca, które było na szóstym piętrze. Choć jego stan był ciężki, udało mu się przeżyć ten upadek i natychmiast został przetransportowany do najbliższego szpitala.

Incydent miał miejsce na osiedlu Podkarczówka, gdzie znajduje się budynek, z którego wyskoczył 33-letni mieszkaniec Kielc. Po spadnięciu z okna, mężczyzna upadł na dach klatki schodowej budynku. Pracownicy służb ratunkowych musieli wezwać strażaków, aby pomogli im zejść z raną osobą na ziemię, skąd mógł być on transportowany do karetki.

Jak wyjaśnia młodszy aspirant Małgorzata Perkowska-Kiepas, rzecznik prasowy komendanta miejskiego policji w Kielcach, 33-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala w stanie krytycznym. Ciekawym jest, że mężczyzna nie mieszkał w budynku, z którego wypadł. Wypadek miał miejsce na klatce schodowej.

Służby śledcze badają teraz przyczyny i okoliczności tego tragicznego wydarzenia. Nie wykluczone, że mógł to być próba samobójstwa, która na szczęście nie zakończyła się śmiercią mężczyzny. Policja nadal prowadzi dochodzenie w tej sprawie.