Planowane trudności w ruchu drogowym w Kielcach z powodu meczu piłkarzy ręcznych

Mieszkańcy Kielc muszą być przygotowani na ograniczenia w ruchu drogowym 14 lutego. Miejski Zarząd Dróg w tym mieście poinformował o przewidywanych utrudnieniach, które wynikają z organizacji meczu drużyny piłki ręcznej Industria. Spotkanie odbędzie się w Hali Legionów, usytuowanej przy ulicy L. Drogosza.

Tego dnia szczególnie ucierpią kierowcy korzystający z ulic Dzika, Sucha, Dolna, Okrężna, Żwirowa, Osobna i Granitowa. Ze względu na potrzeby bezpieczeństwa te drogi zostaną zamknięte dla ruchu samochodowego. Planowane utrudnienia będą miały miejsce między godziną 19:00 a 22:30.

Co więcej, na odcinku ulicy Okrężnej pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami Żwirową i Marmurową wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy w określonych godzinach.

Z myślą o przyjezdnych kibicach, dostępne będzie kilka parkingów. Możliwość zaparkowania auta na czas meczu będą mieli na ulicach L. Drogosza, Szczepaniaka, Gagarina oraz al. Legionów przy Amfiteatrze „Kadzielnia” i ulicy Pakosz, gdzie znajduje się była baza MPK.