Wielkanoc w Hotelu Bacówka Radawa & SPA: Święta bez stresu!

Wielkanoc to zwykle czas radości, duchowych uniesień i rodzinnych spotkań. Jednakże wraz z wieloma pozytywnymi emocjami, nierzadko te wolne dni wiążą się także… ze stresem, frustracją i niekończącą się listą obowiązków. Z myślą o tym gorącym czasie Hotel Bacówka Radawa & SPA oferuje alternatywę, która pozwala cieszyć się świętami bez zbędnych trosk. Jaką?

Gdzie jest Hotel Bacówka?

Hotel Bacówka znajduje się w malowniczej, południowo-zachodniej części kraju. Lokalizacja ta pozwala łączyć prywatność, spokój oraz bogatą ofertę rekreacyjną. Goście mogą więc cieszyć się pięknem przyrody, aktywnie spędzać czas lub korzystać z dostępnych udogodnień. Wiosenne miesiące to doskonały czas na odkrywanie okolicznych szlaków pieszych oraz korzystanie z oferty SPA. Hotel Bacówka zaprasza do skorzystania z kompleksu basenów zewnętrznych, w tym dwóch płytkich dla dzieci oraz jednego ogrzewanego basenu wewnętrznego, a także z relaksujących masaży tajskich.

Dlaczego warto wybrać Hotel na Wielkanoc?

Oszczędź sobie przedświątecznego zamieszania, zakupowego zamętu i wielu godzin spędzonych na gotowaniu. W Hotelu Bacówka Radawa & SPA doświadczony zespół – od personelu, po kucharzy i recepcjonistów – gwarantuje, że wszystkie te zadania będą zrobione za Ciebie!

Bacówka oferuje bogaty wybór dań, łączących tradycję z nowoczesnością, które z pewnością zaspokoją gusta zarówno młodszych, jak i starszych smakoszy. Śniadanie wielkanocne obfituje w przysmaki, stanowiąc tym samym za doskonałe tło do rodzinnego świętowania, odpoczynku i  niezapomnianych chwil w kręgu najbliższych.

Podczas urlopu skorzystać można z wielu atrakcji – od Sali Zabaw, przez Salę Kinową, po animacje dla dzieci i momenty relaksu w Strefie Relaksu. W Bacówce nie ma miejsca na nudę – zwłaszcza dla miłośników przyrody, spacerów, rowerowych eskapad czy wycieczek na hulajnogach elektrycznych. A po dniu pełnym wrażeń, święta można kontynuować w Strefie Relaksu, która oferuje m.in. grotę solną, basen, jacuzzi i tajskie masaże, które zapewniają głęboki relaks i odprężenie.

Hotel Bacówka Radawa & SPA pamięta również o futrzastych członkach rodziny, oferując specjalny pakiet „4 łapy”. To dzięki niemu naprawdę cała rodzina może cieszyć się wspólnymi świętami – razem ze swoim wiernym, kudłatym przyjacielem, który jest mile widzianym gościem!

Niepowtarzalna Wielkanoc

Wybierając pakiet wielkanocny w Hotelu Bacówka Radawa & SPA, zyskujesz kompleksową ofertę, dzięki której spędzisz niezapomniane, rodzinne święta. Od noclegu, przez wyżywienie, aż po atrakcje – wszystko zostało przemyślane, byś mógł cieszyć się Wielkanocą bez żadnych zmartwień.

To bez wątpienia doskonała okazja, aby przeżyć Wielkanoc w zupełnie innym stylu – ciesząc się każdą chwilą, spędzoną w gronie najbliższych. Koniec zmartwień, wielogodzinnego planowania, gotowania i przedświątecznego stresu – pora na relaks na Podkarpaciu!

Więcej szczegółów o pakiecie wielkanocnym i dostępnych udogodnieniach można znaleźć na stronie internetowej hotelu.