We wtorkowe popołudnie w Kielcach miały miejsce dwie kolizje drogowe

W popołudniowych godzinach wtorku, 26 marca, centrum Kielc stało się miejscem dwóch zdarzeń drogowych. Na ulicy Gosiewskiego, na pasie prowadzącym w kierunku ulicy Zagnańskiej, po godzinie 16:00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – forda i mercedesa – jak przekazała Małgorzata Perkowska-Kiepas, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

37-letnia kobieta, sterująca fordem, nie wykazała odpowiedniej ostrożności podczas jazdy. Jej pojazd zderzył się z poprzedzającym go mercedesem, którym kierował 44-letni mężczyzna. W wyniku tego zderzenia, mercedes uderzył w tył hyundaia prowadzonego przez 35-letnią kobietę.

Następnie, doszło do kolejnego incydentu. Ford kierowany przez wspomnianą wcześniej 37-latkę został uderzony od tyłu przez peugeota, za którego kierownicą siedział 52-letni mężczyzna – relacjonowała Małgorzata Perkowska-Kiepas.

Mimo skomplikowanej sytuacji na drodze, żadna z osób uczestniczących w tych zdarzeniach nie doznała obrażeń. Wszyscy kierowcy przebadani byli na trzeźwość i ich wyniki były negatywne.