Nowa Słupia: Odkrycie ciał 41-letniej kobiety i 47-letniego mężczyzny w zaparkowanym samochodzie

Tragiczne wydarzenie miało miejsce w Nowej Słupi, gdzie w niedzielne popołudnie, 30 czerwca około godziny 15.00, odkryto ciała dwóch osób. Obie osoby nie wykazywały żadnych oznak życia i zostały znalezione w samochodzie, który stał zaparkowany na jednej z polnych dróg. Zostało to stwierdzone po tym, jak rodzina zgłosiła ich zaginięcie.

Przed piętnastą godziną w miejscowości Nowa Słupia, na polnej drodze, odnaleziono Opla z ciałami 41-letniej kobiety oraz 47-letniego mężczyzny wewnątrz. Jak się później okazało, te osoby były wcześniej poszukiwane po zgłoszeniu ich zaginięcia przez najbliższą rodzinę.

Na miejscu podjęto natychmiastowe czynności pod nadzorem prokuratora. Wstępna analiza pozwoliła na wykluczenie udziału osób trzecich w tym zdarzeniu. Ciała kobiety i mężczyzny zostały zabezpieczone i przekazane do badań sekcyjnych. Jak podkreśliła Małgorzata Perkowska-Kiepas, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, całe zdarzenie będzie teraz przedmiotem szczegółowego wyjaśnienia, aby ustalić okoliczności, które towarzyszyły tej tragicznej sytuacji.